play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

V minulom školskom roku naša škola vyhrala v kategórii stredných škôl súťaž organizovanú ZOO Bojnice pod názvom „Postav svoj hmyzí hotel“. Naša spolupráca s bojnickou zoologickou záhradou  má teraz svoje pokračovanie. Požiadali nás o zhotovenie hmyzieho hotela pre nich na mieru. Na jeho výrobe sa podieľali naši žiaci s majstrami odborného výcviku a učiteľkou odborných predmetov. Dňa 2.5.2017 sme ho boli u nich namontovať. Dúfame, že bude ozdobou tohto zooparku a spríjemní jeho prostredie.

zoobojnice

 

Video výroby hmyzieho hotela                                          Video montáže hmyzieho hotela v ZOO Bojnice

         video                                                                                                    video