play

Song študentov SOŠ drevárskej

O škole

Naša škola, ktorá v rámci NSK patrí k najúspešnejším stredným školám vo svojom odbore, vznikla v roku 1972 pod názvom Odborné učilište pri n.p. Mier Topoľčany. Postupom času sa na našej škole rozširovali odbory, zavádzali sa okrem učebných aj študijné odbory až do súčasného stavu s názvom SOŠ drevárska Topoľčany. V súčasnosti  majú žiaci možnosť študovať v štyroch učebných odboroch,v šiestich študijných odboroch a v troch odboroch nadstavbového štúdia.

Od 24. 10. 2014 bola naša škola zaradená do centra odborného vzdelávania a prípravy.

Hlavnými  cieľmi centra odborného vzdelávania sú:

a) zabezpečenie odborného vzdelávania a prípravy pre výkon daného povolania a odborných činností

b) zabezpečenie odborného vzdelávania a prípravy na základe požiadaviek zamestnávateľov.

Vedomosti a zručnosti našich žiakov sú rozširované nielen v samotnej škole, ale aj v školských dielňach,  v drevárskych firmách, účasťou na  mnohých exkurziách, výstavách a súťažiach,  v ktorých naši žiaci nie raz obsadili tie najvyššie pozície.

Odzrkadlením úrovne našej školy sú aj mnohí úspešní absolventi, ktorí radi spomínajú na svoje stredoškolské štúdium a našli uplatnenie v atraktívnych pracovných pozíciách.

POĎAKOVANIA NAŠEJ ŠKOLE

dakujeme vam

03-B Worki Kampan FB-IG POST NAHLAD v1

Virtuálna prehliadka školy

hlavna budova

Partner školy

sofatrend

Duálne vzdelávanie

banner dualnevzdelavanie

Zoznam firiem možného duálneho vzdelávania našich žiakov:

DECODOM ...viac (zmluva)
EUROPLAC  ...viac  (zmluva)
IDONA ...viac (zmluva)
KOČIŠ  (zmluva)
KROŠLÁK  (zmluva)
SOFA TREND (zmluva)
KORAN  (zmluva)
MEDOP STRECHY (zmluva)

Nájdete nás aj na Facebooku.

centrum odb. vzdelávania

Naša škola pôsobí ako centrum odborného vzdelávania

Študuj s Decodomom

inzercia