play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Školskú ligu v halovom futbale rozhodol "nekonečný" rozstrel

Úvodnou športovou súťaže medzi triedami našej školy bola liga v halovom futbale. Zapojilo sa do nej 8 tried, za ktoré nastúpilo spolu 67 hráčov, z nich bolo jedno dievča.

Po dramatickom finálovom rozstrele, v ktorom rozhodla až 7 séria penált, sa víťazom stala IV.A. Obhájila tak triumf z minulého školského roka, keď rovnako vyhrala v penaltovom rozstrele. Víťazi sa vyznačovali najmä pevnou defenzívou, keď v piatich zápasoch inkasovali iba 2 góly.

Vicemajstrom školy je III.B, ktorá naopak mala najlepšiu ofenzívu, keď nastrieľala najviac - až 16 gólov (vlani skončili tretí, keď tiež dali najviac gólov). Obe triedy na ceste do finále vyhrali všetky svoje štyri stretnutia.

Bronzovú priečku si vybojovala IV.B (pred rokom bola druhá), ktorá bola s tromi nerozhodnými výsledkami „remízovým“ kráľom, ale v štvrťfinále aj v malom finále dokázala vždy vyhrať penaltový rozstrel.

Štvrtú priečku si vybojovala II.A, ktorá dosiahla najvyššie víťazstvo v tomto ročníku ligy, keď v štvrťfinále zdolala oslabeného súpera 8:1.

futsal1

futsal2

futsal3