play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Odborná prednáška o prevencii nádorových ochorení

20.októbra 2023 sa žiačky našej školy zúčastnili odbornej prednášky Prevencia nádorových ochorení v rámci preventívneho programu k onkologickej výchove žiakov stredných škôl, ktorú lektorsky zabezpečovala PhDr. Mária Trenčanská z RÚVZ Topoľčany a pani Lucia Buranovská. Ide o vysoko aktuálnu tému, ktorá rezonuje najmä v tomto mesiaci, pretože október je mesiac prevencie pred primárne ženskými typmi rakoviny. Veríme, že si základy prevencie prenesú aj do svojho osobného života. Ďakujeme pani lektorkám za zaujímavé a poučné rozprávanie.

prednaska prevencia

20.októbra 2023 sa žiačky našej školy zúčastnili odbornej prednášky Prevencia nádorových ochorení v rámci preventívneho programu k onkologickej výchove žiakov stredných škôl, ktorú lektorsky zabezpečovala PhDr. Mária Trenčanská z RÚVZ Topoľčany a pani Lucia Buranovská. Ide o vysoko aktuálnu tému, ktorá rezonuje najmä v tomto mesiaci, pretože október je mesiac prevencie pred primárne ženskými typmi rakoviny. Veríme, že si základy prevencie prenesú aj do svojho osobného života. Ďakujeme pani lektorkám za zaujímavé a poučné rozprávanie.