play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Expert geniality show 2022/2023

expert

Dňa 30.11.2022 sa v našej škole uskutočnila súťaž EXPERT geniality show.  Je to celoslovenská súťaž pre žiakov základných a stredných škôl. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách – O12 a O34. O12 je určená pre žiakov prvých a druhých ročníkov, O34 zase pre žiakov tretích a štvrtých ročníkov. Medzi témy, ktoré si žiaci vyberali  patrí – Do you speak English?, Svetobežník, Mozgolamy, Od Dunaja k Tatrám, Tajomstvá prírody, Góly, body, sekundy. Z našej školy sa súťaže zúčastnilo celkovo štrnásť žiakov prvých až štvrtých ročníkov. Kompletné výsledky budú zverejnené v  januári 2023. Prajeme veľa úspechov.

 

Zoznam žiakov:

1. Karolína Múdra I.A 8. Samuel Herda III.A
2. Simona Škreková  I.A 9. Marek Kupec III.A
3. Adrián Ľupták   I.A 10.Nikolas Buday III.A
4. Andrej Trtík  I.A 11.Alexander Kúdela II.B                
5.Patrícia Telepunová II.A 12.Jakub Ergang II.B
6. Svetlana Magdolénová II.A             13. Markos Chuťka IV.A
7.Alexander Krobot III.A 14. Andrej Gejdoš IV.A