play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Výsledky Expert Geniality Show

gen show1 gen show2

Aj v tomto školskom roku sa konala súťaž EXPERT GENIALITY SHOW- medzinárodná súťaž žiakov základných a stredných škôl  v nasledovných oblastiach:

             Do you speak English?

Mozgolamy

Tajomstvá prírody

Tajomstvá prírody

Od Dunaja k tatrám

Góly, body, sekundy

Celkovo sa vo všetkých kategóriách súťažilo 10 042 žiakov z celého Slovenska. Z našej školy sa zapojili do súťaže  20 žiaci.  „Top Expertom“ našej školy sa stal Nikolas Buday,  žiak II.A, odbor mechanik počítačových sietí. Umiestnil sa na 14. mieste vo svojej kategórií, kde súťažilo 1945 žiakov. Žiak II.B Lukas Bartošek získal titul „Expert v oblasti Od Dunaja k Tatrám“, Tobias Neubauer – I.A získal titul „Expert v oblasti Góly, body, sekundy“, Alex Miartan – I.A, získal titul „Expert v oblasti Do you speak English?“ a Dávid Modrovič – III.A, získal titul „Expert v oblasti Do you speak English?“ Všetkým gratulujeme  a tešíme sa z dosiahnutých výsledkov.

gen show3