play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Rok 2020 sme začali kurzom zameraným na zimné športy

Vianočné prázdniny na začiatku kalendárneho roka 2020 si devätnásť prvákov našej školy predĺžilo účasťou na lyžiarskom a snoubordingovom kurze. V osvedčenom stredisku Jasenskej doliny, ale v inom ubytovacom zariadení ako v predošlých rokoch, sme od 6. do 10. januára prežili týždeň plný nielen športových zážitkov, ale aj rôznych hier a zábavy. A prvé dva dni využili prázdninový čas, aby si s nami súkromne zalyžovali aj žiačky z tretieho a štvrtého ročníka.

Od športového vyžitia na svahu nás neodradil ani štvrtkový dopoludňajší dážď. Sneh, ktorý v našich končinách chýba, sme si vychutnali aj pri guľovačke. Nechýbala ani súťaž o najoriginálnejšie pyžamo spojená so speváckou, tanečnou a recitačnou zložkou (víťazom sa stal Filip Porubský), či vedomostný kvíz  s 36 otázkami o Slovensku, lyžovaní a snoubordingu, lyžiarskom stredisku v Jasenskej doline i našej škole (vyhrala izba č. 13 - Duranzia, Mišuta a Šarina) alebo záverečná rozlúčková diskotéka.

Zúčastnení vytvorili výbornú partiu, vznikli nové kamarátstva a ostatní prváci, ktorí možnosť zúčastniť sa "lyžiarskeho" nevyužili, môžu ľutovať.

lyziarsky

lyziarsky2

lyziarsky1