play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Noc v škole

Môžeme skonštatovať, že bola skvelá! O čom píšeme? No predsa o akcii žiakov I.D triedy - odboru stolár. Vo štvrtok 24. októbra 2019 sme sa rozhodli byť v našej škole aj v noci. Ako to prebiehalo? Nech sa páči, čítajte ďalej.
Okolo šiestej večer sme sa stretli v altánku. Všetci nachystaní a vybavení jedlom, dekami a samozrejme dobrou náladou. Po ubytovaní v našej triede začal program, ktorý sme si pripravili v priebehu týždňa. Chlapci zasadili „náš“ strom, ktorý sme pokrstili Richard III. Prečo? To je už naše tajomstvo. Počas vedomostného kvízu sme zjedli večeru a v dobrej nálade sme pokračovali ďalej. Nechýbali dobré pesničky, tance, futbal, vyrezávanie tekvíc a nočné hľadanie pokladu. Za všetky disciplíny sme si odniesli drobné ceny, ktoré potešili. No a potom začal zápas medzi dvomi skupinami vo florbale. Hral sa veľmi dlho, do ranných hodín. Spať sa nám nechcelo ani náhodou! Ráno nás prebralo zvláštne trúbenie, ktoré ohlásilo koniec krásnej akcie. Len ťažko sme vypili čaj a kávu a už sme sa ponáhľali do všedného dňa.
Všetkým žiakom a vedeniu školy, ktorí pripravovali túto neobyčajnú noc, patrí vďaka! Už sa tešíme na budúci školský rok.

                                                                                                                                                  Žiaci I.D triedy

noc skola1

noc skola