play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Striebro a bronz z krajského kola v cezpoľnom behu

V parku Základnej školy s materskou školou v Krušovciach sa konalo krajské kolo v cezpoľnom behu základných a stredných škôl. Naši chlapci si právo štartu vybojovali ako víťazi okresného kola a reprezentovali teda nielen našu školu, ale celý okres. V konkurencii víťazov siedmich okresov Nitrianskeho kraja si počínali veľmi dobre. V súťaži jednotlivcov skončil Patrik Borovka na striebornej pozícii, Kevin Hariš bol deviaty. V súťaži družstiev sme skončili tesne tretí. Na jednej strane nás po tesne prehratom boji o druhú priečku mrzí neúčasť Marka Vidu, na druhej strane teší, že po štvrtých miestach  v predchádzajúcich dvoch rokoch, sme sa dokázali prebojovať na stupne víťazov.

Obom našim žiakom gratulujeme k úspešnej reprezentácii školy.

cezpolny kraj1

Patrik Borovka (vľavo) a Kevin Hariš.