play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:20
Včera:32
Za mesiac:674
Minulý mesiac:753
Spolu:141772

Články

Informatická súťaž iBobor

ibobor

V dňoch 13. a 15. novembra sa v našej škole uskutočnila informatická súťaž iBobor. Symbol súťaže je inteligentný, usilovný a čulý bobor. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie. Súťaž je rozdelená do viacerých skupín. Naši žiaci súťažili v kategóriách junior a senior. Celkový počet žiakov pre kategóriu junior – 10 žiakov (prvý a druhý ročník), pre kategóriu senior – 10 žiakov (tretí a štvrtý ročník). Kompletné vyhodnotenie každej školy bude prístupné  najneskôr týždeň po uskutočnení súťaže. Zároveň bude každému zúčastnenému žiakovi sprístupnené kompletné hodnotenie jeho úloh.
Za všetkých učiteľov zúčastneným žiakov chceme poďakovať a dúfame, že si rozšírili obzor svojich vedomostí.

Ďakujeme za reprezentáciu školy.