play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:0
Včera:45
Za mesiac:1115
Minulý mesiac:1997
Spolu:145323

Deň narcisov aj s našou účasťou

Na Deň narcisov - 11. apríla - sa žiaci našej školy zúčastnili zbierky, ktorú organizuje Liga proti rakovine. Dobrovoľníci z radov študentov rozdávali v uliciach žltý kvietok všetkým, ktorí ľubovoľnou čiastkou prispeli na boj s touto zákernou chorobou. Za vyzbierané peniaze sa počas celého roka realizujú projekty pre onkologických pacientov. Zúčastnení žiaci mali z tejto zbierky dobrý pocit, pretože takto aspoň malou formou pomohli ľuďom, ktorí to potrebujú.

den narcisov

Na Deň narcisov – 11. apríla – sa žiaci našej školy zúčastnili zbierky, ktorú organizuje Liga proti rakovine. Dobrovoľníci z radov študentov rozdávali v uliciach žltý kvietok všetkým, ktorí ľubovoľnou čiastkou prispeli na boj s touto zákernou chorobou. Za vyzbierané peniaze sa počas celého roka realizujú projekty pre onkologických pacientov. Zúčastnení žiaci mali z tejto zbierky veľkú radosť, pretože takto aspoň malou formou pomohli ľuďom, ktorí to potrebujú.