play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:18
Včera:32
Za mesiac:672
Minulý mesiac:753
Spolu:141770

Mladý tvorca 2017

Na výstavisku Agrokomplex v Nitre sa v dňoch 26. apríla až 28.apríla 2017 uskutočnil 25. ročník celoštátnej výstavy stredných odborných škôl – Mladý tvorca. Naša škola lákala návštevníkov pútavou expozíciou výrobkov žiačok štvrtého ročníka odboru tvorba nábytku a interiéru. Nikol Stoličná, Dominika Basarová a Angelika Bošanská vytvorili svoju predstavu nábytku z recyklovaných materiálov. Súťaže o cenu inovácie sa mohla zúčastniť iba jedna – A. Bošanská s výrobkom vinotéka. Svojim výrobkom a prezentáciou porotu zaujala, cenu však nezískala. Ďakujeme za výbornú prezentáciu našej školy.

mlady tvorca

mlady tvorca2