play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:20
Včera:32
Za mesiac:674
Minulý mesiac:753
Spolu:141772

Ocenenie pre nášho majstra odborného výcviku

Odbor školstva Okresného úradu v Nitre každoročne ku Dňu učiteľov oceňuje v rámci Nitrianskeho samosprávneho kraja 30 najlepších pedagogických zamestnancov z materských, základných, stredných, špeciálnych, jazykových a základných umeleckých škôl i školských zariadení.

V tomto roku bol medzi ocenenými aj majster odborného výcviku našej školy Pavol Duša, ktorý si čestné uznanie prebral z rúk vedúceho odboru školstva Mgr. Milana Galabu v aule Gymnázia na Párovskej ulici v Nitre. V našej škole pracuje od roku 1989 a za uvedenú dobu sa podieľal na výchove veľkého množstva žiakov. Gratulujeme.

dusa1

dusa2