play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Mikuláš v našej škole aj v škôlke

V pondelok 5.12.2022 zavítala mikulášska nálada aj do našej školy. Panovala tu sviatočná atmosféra, akoby sa duch sv. Mikuláša vznášal nad učiteľskými katedrami i žiackymi lavicami. Náš Mikuláš postupne navštevoval všetky triedy a dielne, aby obdarúval žiakov. Výdatnú pomoc mu pri tejto náročnej činnosti zabezpečili pomocníci anjeli a čerti, ktorí navštívili aj miestnu škôlku. Atmosféra bola veľmi príjemná a zábavná.
Tohtoročného Mikuláša naši študenti poňali zo stránky zábavy. Triedy IV.A a III.A si pre ostatných študentov a pedagógov pripravili mikulášsku tombolu. Zapojiť sa mohol každý, dokonca aj sám pán riaditeľ podporil študentov dvoma hlavnými cenami ,,riaditeľským voľnom“.

mikulas

mikulas1

mikulas2mikulas3

Klop, klop, klop... Tento zvuk začuli deti z MŠ J. Kráľa v Topoľčanoch. Zavítal k nim neohlásene Mikuláš so svojimi čertíkmi a anjelikmi, aby ich potešil sladkosťami. Deti boli prekvapené, po odrecitovaní básničiek aj obdarované. Akciu vymysleli a zorganizovali žiaci našej školy, ďakujeme decká, väčšie aj menšie.

mikulas skolka

mikulas skolka1