play

Song študentov SOŠ drevárskej

Získali sme ocenenie TOP VÝROBOK

Našu expozíciu navštívil aj prezident SR Andrej Kiska

Tak ako po iné roky sme sa v dňoch 26. – 28. apríla 2016 zúčastnili 24. ročníka celonárodnej výstavy stredných škôl Mladý tvorca 2016, ktorá sa konala na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Naša expozícia sa nachádzala v pavilóne M3, v ktorom sa prezentovali stredné odborné školy, zapojené do duálneho vzdelávania, spolu so spolupracujúcimi firmami. Súčasťou nášho stánku bol aj stánok spoločnosti DECODOM spol. s r. o..

V prvý deň výstavy navštívili našu expozíciu Peter Plavčan - minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Ján Richter - minister práce, sociálnych vecí a rodiny.

Naša škola bola za rok 2015 vyhlásená za najlepšiu strednú odbornú školu v Nitrianskom kraji, preto si 27. apríla našu expozíciu so záujmom prezrel aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, ktorý ocenil zručnosť našich študentov. Riaditeľ školy - Mgr. Miloš Bobula odovzdal prezidentovi upomienkový predmet - drevorezbu vyrobenú žiakom školy.

O šikovnosti našich žiakov svedčia aj dve práce žiakov 4. ročníka študijného odboru Tvorba nábytku a interiéru, ktorými sme sa zapojili do súťaže vyhlásenej Ministerstvom hospodárstva SR určenej pre žiakov stredných škôl. V kategórii drevospracujúca výroba získal najvyššie ocenenie „TOP VÝROBOK“ Lukáš Kmeť, pod vedením majstra odborného vzdelávania Ivana Pecháča, za dielo „Záhradný stôl LUKÁŠ“. Lukášovi a jeho pedagógom gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov. Materiálom aj spracovaním zaujala návštevníkov aj práca ďalšieho žiaka Mareka Vagundu - konferenčný stolík "Orechové krídlo".

mladytvorca1

Lukáš Kmeť so svojím TOP VÝROBKOM "Záhradným stolom Lukáš".

mladytvorca2

Marek Vagunda a jeho "Orechové krídlo".

mladytvorca3

Lukáš Kmeť (druhý zľava) s cenou, vpravo Ľubomír Mišina - vedúci dielní odborného vyučovania.

mladytvorca4

Prezident SR Andrej Kiska v rozhovore s riaditeľom našej školy Mgr. Milošom Bobulom.

POĎAKOVANIA NAŠEJ ŠKOLE

dakujeme vam

03-B Worki Kampan FB-IG POST NAHLAD v1

Virtuálna prehliadka školy

hlavna budova

Partner školy

sofatrend

Duálne vzdelávanie

banner dualnevzdelavanie

Zoznam firiem možného duálneho vzdelávania našich žiakov:

DECODOM ...viac (zmluva)
EUROPLAC  ...viac  (zmluva)
IDONA ...viac (zmluva)
KOČIŠ  (zmluva)
KROŠLÁK  (zmluva)
SOFA TREND (zmluva)
KORAN  (zmluva)
MEDOP STRECHY (zmluva)

Nájdete nás aj na Facebooku.

centrum odb. vzdelávania

Naša škola pôsobí ako centrum odborného vzdelávania

Študuj s Decodomom

inzercia