play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:0
Včera:45
Za mesiac:1115
Minulý mesiac:1997
Spolu:145323

Úspešné ukončenie štúdia

Minulý týždeň sa v našej škole konali ústne maturitné skúšky. S radosťou musím konštatovať, že boli pre všetkých 51 maturantov úspešné. Maturitné komisie boli s odpoveďami maturantov spokojné, aj keď niektorí z maturantov mohli štúdiu venovať viac času a pripraviť sa lepšie. Držať v ruke maturitné vysvedčenie je úžasný pocit, pamätáme si naň aj my, učitelia, hoci je to už poriadne dávno. Teraz čaká maturantov náročnejšia etapa v ich živote. Dostať sa na vysoké školy, alebo získať dobré zamestnanie. No svoj osud majú len a len vo svojich rukách. V mene vedenia školy a všetkých pedagógov želám našim maturantom z celého srdca len to najlepšie. Verím, že sme z nich vychovali nielen kvalitných odborníkov, ale aj dobrých a statočných ľudí a našej škole budú robiť doma i v zahraničí dobré meno. Tak veľa šťastia v živote dospelákov, milí naši absolventi!

maturanti