play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:0
Včera:45
Za mesiac:1115
Minulý mesiac:1997
Spolu:145323

Striebro v basketbale, bronz v hádzanej

V priebehu januára sa odohrali okresné súťaže stredných škôl v ďalších dvoch športoch.

V basketbale chlapci našej školy najskôr vyhrali základnú štvorčlennú skupinu (hrala sa v telocvični obchodnej akadémie) pred SOŠ potravinárskou, SOŠ agrotechnickou a obchodnou akadémiou, čím postúpili do finále. To sa hralo v telocvični víťaza druhej skupiny, ktorou bola SOŠ techniky a služieb. Úspešnejší v ňom boli domáci a nám tak patrilo druhé miesto.

Hádzanárske turnaje sme zorganizovali v našej telocvični. Tím našich chlapcov obsadil celkové tretie miesto. V skupine sme porazili gymnázium i strednú zdravotnícku školu, ale prehrali sme s SOŠ agrotechnickou, keď sme v tomto zápase úplne zlyhali strelecky. V súboji o bronz sme potom po najlepšom výkone zdolali SOŠ obchodu a služieb. Začali sme tak už druhú desiatku umiestnení na stupňoch víťazov v tomto školskom roku.

Blízko k medailovému umiestneniu bolo aj družstvo hádzanárok našej školy. Dve tesné jednogólové prehry v rozhodujúcich zápasoch nás ale odsunuli na štvrtú pozíciu.

basketbal

Strieborní basketbalisti - hore zľava: Dávid Petrikovič, Matúš Šnajder, Maroš Péchy, Daniel Pešta, Mário Tomko, Kristián Dúbravka, Lukáš Kopčo; dolu zľava: Dávid Németh, Matej Vlnka, Nikolas Múčka, Šimon Stanko, Štefan Enriko Bezák.

 

 

hadzana

Bronzoví hádzanári - hore zľava: Mário Tomko, Jakub Daňo, Maroš Péchy, Daniel Pešta, Kristián Dúbravka, Kristián Filipeje; dolu: Šimon Stanko.