play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:21
Včera:32
Za mesiac:675
Minulý mesiac:753
Spolu:141773

EXPERT geniality show 2017

Dňa 30.11.2017 sa v našej škole uskutočnila súťaž EXPERT geniality show.  Je to celoslovenská súťaž pre žiakov základných a stredných škôl. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách – O12 a O34. O12 je určená pre žiakov prvých a druhých ročníkov, O34 zasa pre žiakov tretích a štvrtých ročníkov. Medzi témy, ktoré si žiaci vyberali  patrí – Do you speak English?, Svetobežník , Mozgolamy, Dejiny, udalosti, umenie. Taktiež sa môžu zamerať na oblasť športu a tajomstvá prírody. Z našej školy sa súťaže zúčastnilo celkovo dvanásť žiakov prvých až štvrtých ročníkov. Kompletné výsledky budú zverejnené 9. januára 2018. Prajeme veľa úspechov.

 

Zoznam žiakov:

Vrzal Adrián I.A

Greguš Samuel  I.A

Štepo Andrej  II.A

Matejov Erik II.A

Lányi Juraj II.A

Turaj Martin III.A

Pradid Richard III.A

Viktória Herpayová II.C

Chovanec Filip I.CL

Gáži Dávid I.CL

Turčeková Lenka I.CL

Ravingerová Karin I.CL

expertgeniality expertgeniality1