play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:20
Včera:32
Za mesiac:674
Minulý mesiac:753
Spolu:141772

Futsalisti si prvenstvo nechali utiecť

Po okresných kolách vo florbale, kde naše družstvá chlapcov i dievčat skončili zhodne na štvrtých miestach, sme usporiadali aj ďalšie okresné kolo stredných škôl – tentoraz vo futsale.

Naše družstvo do turnaja vstúpilo víťazne, keď sme v prvom zápase porazili SOŠ techniky a služieb (učňovka) 4:1. Po ďalšom zápase „našej“ skupiny, v ktorom „učňovka“ remizovala s „Vansovou“ 3:3, nám v poslednom zápase proti SOŠ obchodu a služieb (Vansova) stačila na postup do finále aj remíza. Začali sme famózne a už po 3. min. sme viedli 3:0. Potom sa nasledoval nevysvetliteľný taktický skrat. Namiesto taktickej hry s držaním lopty, sme chceli stále útočiť, čím sme otvárali súperovi priestor. A ten nás potrestal štyrmi gólmi v rade. Podarilo sa nám ešte do polčasu vyrovnať na 4:4, ale v druhej desaťminútovke sme v úvode opäť inkasovali a hoci sme mali potom množstvo šancí, ako to v športe býva - už to nešlo a prehrali sme 4:5. Čakal nás tak „len“ zápas o 3. miesto. Chalani našťastie ešte zabojovali a nad obchodnou akadémiou sme vyhrali 3:2. Tretie miesto nie je zlé, ale mali sme rozhodne na prvenstvo. Veď SOŠ Vansova si vo finále poradila s gymnáziom 3:1. Veríme, že aj táto skúsenosť bude pre nás poučením do budúcnosti.

futsal

Bronzový celok futsalistov - hore zľava: Martin Šubjak, Daniel Rybár, Richard Števanka, Mark Vida, Patrik Matuškovič, Kristián Kyčerka. Dolu zľava: Nicolas Grác, Lukáš Fiala, Roman Kučera, Simon Vitan.