play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Borovka opäť zviditeľnil školu!

V piatok 22. septembra sa v Topoľčanoch po druhýkrát konal nočný beh mestom. Štart a cieľ pretekov dlhých 7 km bol na Námestí M. R. Štefánika pred budovou radnice. V konkurencii 460 bežcov vybehol o 20:00 h na trať aj pretekár v drese s logom našej školy – tretiak Patrik Borovka. A počínal si naozaj výborne, keď pred početnou diváckou kulisou skončil v čase 25 minút 18 sekúnd druhý!

Okrem Borovku bežal aj ďalší žiak našej školy – druhák Igor Ďuračka, ako aj viacerí bývalí žiaci Angelika Bošanská, Janka Pistová, Denis Mikuláš, Martin Bezák či Juraj Matušík.

behTO1 

Paťo (vpravo) na stupňoch víťazov pri preberaní ceny za 2. miesto.

behTO3

Radosť z úspešnej propagácie školy mal aj náš p. riaditeľ Bobula, ktorý zo svojho reprezentačného fondu venoval úspešnému bežcovi odmenu stravovania sa v školskej jedálni zdarma na dva mesiace.