play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

TOP UDALOSTI

 

NOVÉ MULTIFUNKČNÉ IHRISKO V NAŠOM AREÁLI

multifunkcne

 


 

DREVÁRSKE DOSKY

drevarske dosky3

Televízny šot z akcie

 


 

Náš hmyzí hotel v ZOO Bojnice

 

hmyzihotel1   zoobojnice

   video výroby       video montáže

 


 

Zo srdca pre Topoľčany

lavicka

ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG

skolsky psycholog

Počítadlo

Dnes:44
Včera:32
Za mesiac:1114
Minulý mesiac:1997
Spolu:145322

Striebro a bronz z krajského kola v cezpoľnom behu

V parku Základnej školy s materskou školou v Krušovciach sa konalo krajské kolo v cezpoľnom behu základných a stredných škôl. Naši chlapci si právo štartu vybojovali ako víťazi okresného kola a reprezentovali teda nielen našu školu, ale celý okres. V konkurencii víťazov siedmich okresov Nitrianskeho kraja si počínali veľmi dobre. V súťaži jednotlivcov skončil Patrik Borovka na striebornej pozícii, Kevin Hariš bol deviaty. V súťaži družstiev sme skončili tesne tretí. Na jednej strane nás po tesne prehratom boji o druhú priečku mrzí neúčasť Marka Vidu, na druhej strane teší, že po štvrtých miestach  v predchádzajúcich dvoch rokoch, sme sa dokázali prebojovať na stupne víťazov.

Obom našim žiakom gratulujeme k úspešnej reprezentácii školy.

cezpolny kraj1

Patrik Borovka (vľavo) a Kevin Hariš.